Verder met kennis en kunde.
StrateX WFM Experts zijn groot geworden op de meest dynamische werkvloeren. Vandaag bewijzen zij hun waarde in sectoren als overheid, onderwijs, zorg, financiële dienstverlening, energie bedrijven en logistiek. Met praktische kunde en up-to-date kennis, dragen ze bij aan toekomstbestendig operationeel management, business intelligence en workforce management.

Elk specialisme binnen wfm

Onze experts zijn snel up-and-running. Dat is het belangrijkste voordeel. Ze zullen snel thuis zijn in je organisatie, om concreet bij te dragen aan het team. Stuiten ze op onverwachte drempels? Met de steun van hun collega’s bij StrateX nemen ze elke horde.

WFM FORECASTERS & CAPACITEIT MANAGERS

Het fundament onder succesvol workforce management? Accurate voorspellingen. StrateX Forecasters gebruiken innovatieve tools en complete datasets. Aan de hand van scenario’s werken ze capaciteitsplannen uit.

Onze WFM Forecasters bieden je de WFM tools en expertise om het maximale uit je organisatie te halen door:
Flexibiliteit en wendbaarheid: voorspellingen: in staat om snel te reageren op veranderende omstandigheden, anticiperen op vraag fluctuaties waardoor je aan klant- en medewerkers behoeften kunt voldoen.

Capaciteit optimalisatie: wat leidt tot inzicht, efficiënt poule management, kostenbesparingen en een verhoogde klant- en medewerkerstevredenheid.

Verbeterde productiviteit: door efficiënte inzet van capaciteit maximaliseer je de kans voor het behalen van je organisatiedoelstellingen.

Tanja
wfm expert

Wfm planners

Lekker aan de slag met duidelijke roosters. Onze planners weten exact hoe ze forecasting kunnen vertalen naar gedetailleerde planningen op dag basis. Ze zorgen dat je afdeling voorzien is van de nodige mensen, skills en middelen.

Onze WFM planners bieden een scala aan mogelijkheden om je roosters naar nieuwe hoogten te tillen, door:
Personeelsplanning optimaliseren: geavanceerde algoritmen en data-analyse, wat leidt tot operationele efficiëntie en kostenbesparingen.

Compliance met arbeidswetgeving: roosters die voldoen aan wettelijke vereisten, zorgt voor een betere werk-privé balans voor medewerkers, minimaliseert risico's en zorgt voor naleving binnen je organisatie.

Flexibele en accurate roosters: flexibiliteit bij het opstellen van roosters rekening houdend met individuele voorkeuren en werk tijd modellen, verhoogd medewerkerstevredenheid, verloop en uiteindelijk je bezetting.

almas
WFM expert

Wfm traffic managers

Je kunt veel voorspellen en overal in voorzien – maar elke dag kan verrassen. Trafficers brengen het nodige reactievermogen. Met stalen zenuwen managen ze het onverwachte, om te voorzien in een optimale dagbezetting.

WFM traffic managers & coördinatoren zijn dé schakel tussen Workforce Management, het (operationeel) management en de medewerkers, die voor talloze mogelijkheden zorgen om het verkeer in je organisatie effectief te beheren door: Optimaliseer klantbeleving: het voorspellen en beheren klant verkeer voor kortere wachttijden en een betere klanttevredenheid.

Real-time monitoring: monitoren real-time het verkeer en bezetting voor optimale personeelsplanning, maximale productiviteit en snelle klant afhandeling.

Verbeter operationele efficiëntie: gebruiken geavanceerde analyses en rapporten om trends en prestaties te begrijpen, beslissingen te onderbouwen en te ondersteunen bij het behalen van je organisatiedoelstellingen.

Rizwan
wfm expert

Bi specialisten & data analisten

zorgen voor waardevolle inzichten uit je Workforce data. Ze bieden je de expertise en tools aan om je organisatiedoelstellingen te behalen door:  Data-drive besluitvorming: identificeren trends en patronen met feitelijke en betrouwbare data voor strategische besluitvorming binnen je organisatie.

KPI- monitoring en prestatie beheer:door het definiëren, monitoren van prestaties met op maat ontworpen dashboards.

Kostenoptimalisatie: door data-analyse om inefficiënties te identificeren, om je te voorzien van waardevolle inzichten en aanbevelingen die kunnen leiden tot directe kostenbesparing binnen je organisatie.

Stephan
wfm  expert

Wfm scan

Dit is wat je hebt, dit is wat je mist.  twee weken lang monitoren we je afdeling en interviewen we sleutelfiguren. Met het StrateX WFM scan rapport ben je klaar om workforce management in balans te brengen.

Bij een StrateX WFM Scan geloven we in de kracht van het optimaliseren van je workforce management. Ontdek wat je nodig hebt, wat je verbeterpunten zijn en wat je mist binnen je organisatie.

Twee weken grondige monitoring en interviews met belangrijke teamleden zullen resulteren in een StrateX WFM Scan-rapport dat je direct kunt inzetten om je WFM binnen je organisatie te optimaliseren en in evenwicht te brengen.

We bieden met onze WFM Scan geavanceerde oplossingen en diensten aan om je organisatie te helpen je WFM-proces te stroom lijnen en de efficiëntie te maximaliseren.


Wfm as a Service

Geen eigen WFM afdeling, toch serieus verder met workforce management. WFM as a Service biedt kleine en middelgrote organisaties de kans om te profiteren van een eigen WFM team. Plug-and-play aan de slag met professionals en software van StrateX.

Té klein voor een WFM afdeling, maar toch té groot voor geen WFM afdeling? Niet de juiste expertise in huis, maar toch serieus verder met Workforce Management?

Dan is WFM as a Service de oplossing! WFM as a Service biedt kleine en middelgrote organisaties de kans om te profiteren van een eigen WFM Team. Plug-and-play aan de slag met Experts en/of Software van StrateX.

Neem contact met ons op!

meet the team

Sharan Chigharoe
Sharan
Sharan
Sharan
WFM Expert
sharan@stratex.nl
Wesley van Houten
Wesley
Wesley
Wesley
WFM Expert
wesley@stratex.nl
Xander Postma
Xander
Xander
Xander
Senior WFM Expert
xander@stratex.nl
Chaima Schneider-Rmila
Chaima
Chaima
Chaima
Business Consultant
chaima@stratex.nl
Rick van Dorp
Rick
Rick
Rick
Operational Expert
085 - 200 71 93
rick@stratex.nl
Almas Malik
Almas
Almas
Almas
WFM Expert
almas@stratex.nl
Angelie Goedoen
Angelie
Angelie
Angelie
WFM Expert
angelie@stratex.nl
Cinnamon Doral
Cinnamon
Cinnamon
Cinnamon
WFM Expert
cinnamon@stratex.nl
Asad Zulfiqar
Asad
Asad
Asad
WFM Expert
asad@stratex.nl
Lisette van der Zon
Lisette
Lisette
Lisette
Senior WFM Expert
lisette@stratex.nl
Saskia Kanters
Saskia
Saskia
Saskia
Business Consultant
saskia@stratex.nl
Axel Gouw
Axel
Axel
Axel
People Development Manager
axel@stratex.nl
Sulaiman Tariq
Sulaiman
Sulaiman
Sulaiman
Sulaiman
Sulaiman
Founder & CEO
sulaiman@stratex.nl
Yasir Usman
Yasir
Yasir
Yasir
Yasir
Yasir
WFM expert
yasir@stratex.nl
Xander Postma
Xander
Xander
Xander
Xander
Xander
Sr. WFM expert
xander@stratex.nl
Tanja de Groot
Tanja
Tanja
Tanja
Tanja
Tanja
WFM expert
tanja@stratex.nl
Suzanne Zulfiqar - den Ouden
Suzanne
Suzanne
Suzanne
Suzanne
Suzanne
HR/Legal manager
suzanne@stratex.nl
Stephan Myburgh
Stephan
Stephan
Stephan
Stephan
Stephan
WFM expert
stephan@stratex.nl
Steffen Roolvink
Steffen
Steffen
Steffen
Steffen
Steffen
Sr. WFM expert
steffen@stratex.nl
Stanley Tam
Stanley
Stanley
Stanley
Stanley
Stanley
Principal WFM Expert
stanley@stratex.nl
Sikander Zulfiqar
Sikander
Sikander
Sikander
Sikander
Sikander
Business Consultant
sikander@stratex.nl
Sharan Chigharoe
Sharan
Sharan
Sharan
Sharan
Sharan
WFM expert
sharan@stratex.nl
Saskia Kanters
Saskia
Saskia
Saskia
Saskia
Saskia
Business consultant
saskia@stratex.nl
Ryan Keereweer
Ryan
Ryan
Ryan
Ryan
Ryan
WFM expert
ryan@stratex.nl
Robert van Aalst
Robert
Robert
Robert
Robert
Robert
Business development Manager
robert@stratex.nl
Rizwan Butt
Rizwan
Rizwan
Rizwan
Rizwan
Rizwan
WFM expert
rizwan@stratex.nl
Rick van Dorp
Rick
Rick
Rick
Rick
Rick
WFM expert
rick@stratex.nl
Ramon Verhagen
Ramon
Ramon
Ramon
Ramon
Ramon
Principal WFM Expert
ramon@stratex.nl
Rajaa van Bielder - el Berri
Rajaa
Rajaa
Rajaa
Rajaa
Rajaa
Business development Manager
rajaa@stratex.nl
Paul Likumahua
Paul
Paul
Paul
Paul
Paul
Head of consulting & business services
paul@stratex.nl
Muneeb Tahir
Muneeb
Muneeb
Muneeb
Muneeb
Muneeb
Product Expert
muneeb@stratex.nl
Monique Kremer-Otto
Monique
Monique
Monique
Monique
Monique
Principal WFM Expert
monique@stratex.nl
Mohsin Bajwa
Mohsin
Mohsin
Mohsin
Mohsin
Mohsin
WFM expert
mohsin@stratex.nl
Marlon Patty
Marlon
Marlon
Marlon
Marlon
Marlon
Sr. Business consultant
marlon@stratex.nl
Mahek Butt
Mahek
Mahek
Mahek
Mahek
Mahek
WFM expert
mahek@stratex.nl
Lisette van der Zon
Lisette
Lisette
Lisette
Lisette
Lisette
Principal WFM Expert
lisette@stratex.nl
Koos Boot
Koos
Koos
Koos
Koos
Koos
Business consultant
koos@stratex.nl
Kevin da Luz
Kevin
Kevin
Kevin
Kevin
Kevin
WFM expert
kevin@stratex.nl
Kashif Butt
Kashif
Kashif
Kashif
Kashif
Kashif
WFM expert
Kashif@stratex.nl
Jeroen Raijmakers
Jeroen
Jeroen
Jeroen
Jeroen
Jeroen
Head of marketing & communicatie
Fatima El Ouasghiri - Choua
Fatima
Fatima
Fatima
Fatima
Fatima
WFM expert
fatima@stratex.nl
Dino Leepel
Dino
Dino
Dino
Dino
Dino
Business consultant
dino@stratex.nl
Cinnamon Doral
Cinnamon
Cinnamon
Cinnamon
Cinnamon
Cinnamon
WFM expert
cinnamon@stratex.nl
Chinook Stenhuijs
Chinook
Chinook
Chinook
Chinook
Chinook
Office manager
chinook@stratex.nl
Chav Houkes
Chav
Chav
Chav
Chav
Chav
Business consultant
chaveleh@stratex.nl
Chaima Schneider-Rmila
Chaima
Chaima
Chaima
Chaima
Chaima
Business consultant
chaima@stratex.nl
Aziza Al Habase
Aziza
Aziza
Aziza
Aziza
Aziza
Business Development Manager
aziza@stratex.nl
Axel Gouw
Axel
Axel
Axel
Axel
Axel
Business consultant
axel@stratex.nl
Asad Zulfiqar
Asad
Asad
Asad
Asad
Asad
Sr. WFM expert
asad@stratex.nl
Areeb Tahir
Areeb
Areeb
Areeb
Areeb
Areeb
WFM expert
areeb@stratex.nl
Antoinette Toet
Antoinette
Antoinette
Antoinette
Antoinette
Antoinette
Head of Expert Services
antoinette@stratex.nl