Verder met kennis en kunde.
StrateX professionals zijn groot geworden op de meest dynamische werkvloeren. Vandaag bewijzen zij hun waarde in sectoren als overheid, onderwijs, zorg en logistiek. Met praktische kunde en up-to-date kennis, dragen ze bij aan toekomstbestendig operationeel management, business intelligence en workforce management.

Elk specialisme binnen wfm

Onze professionals zijn snel up-and-running. Dat is het belangrijkste voordeel. Ze zullen snel thuis zijn in je organisatie, om concreet bij te dragen aan het team. Stuiten ze op onverwachte drempels? Met de steun van hun collega’s bij StrateX nemen ze elke horde.

Forecasters

Het fundament onder succesvol workforce management? Accurate voorspellingen. StrateX forecasters gebruiken innovatieve tools en complete datasets. Aan de hand van scenario’s werken ze capaciteitsplannen uit.

rajaa & aziza
wfm professionals

Planners

Lekker aan de slag met duidelijke roosters. Onze planners weten exact hoe ze forecasting kunnen vertalen naar gedetailleerde planningen op dagbasis. Ze zorgen dat je afdeling voorzien is van de nodige mensen, skills en middelen.

almas
WFM Professional

Trafficers

Je kunt veel voorspellen en overal in voorzien – maar elke dag kan verrassen. Trafficers brengen het nodige reactievermogen. Met stalen zenuwen managen ze het onverwachte, om te voorzien in een optimale dagbezetting.

Rizwan
wfm professional

Analisten

Hoe is de dag verlopen? Het is van groot belang om dat te documenteren. Analisten verzamelen data waarmee forecasters hun scenario’s optimaliseren. En signaleren verbeterpunten voor de gehele organisatie.

floris
Business Intelligence Professional

Wfm scan

Dit is wat je hebt, dit is wat je mist. Ongeveer twee weken lang monitoren we je afdeling en interviewen we sleutelfiguren. Met het StrateX wfm scan rapport ben je klaar om workforce management in balans te brengen.

Wfm as a Service

Geen eigen wfm-afdeling, toch serieus verder met workforce management. Wfm as a Service biedt kleine en middelgrote organisaties de kans om te profiteren van een eigen wfm-team. Plug-and-play aan de slag met professionals en software van StrateX.

Vraag een demo aan!

meet the team

Beslan Tarcan
Beslan
Beslan
Beslan
WFM Professional
beslan@stratex.nl
Basma Benali
Basma
Basma
Basma
WFM Professional
basma@stratex.nl
Yasir Usman
Yasir
Yasir
Yasir
WFM Professional
06-28034186
yasir@stratex.nl
Mohsin Bajwa
Mohsin
Mohsin
Mohsin
WFM Professional
06-15042236
mohsin@stratex.nl
Monique Kremer-Otto
Monique
Monique
Monique
WFM Professional
085 - 200 71 93
monique@stratex.nl
Lisette van der Zon
Lisette
Lisette
Lisette
Senior WFM Professional
06 - 40 61 15 98
lisette@stratex.nl
Mahek Butt
Mahek
Mahek
Mahek
WFM Professional
06 - 48 33 47 14
mahek@stratex.nl
Aziza Al Habase
Aziza
Aziza
Aziza
WFM Professional
06-24469528
aziza@stratex.nl
Chav Houkes
Chav
Chav
Chav
Consultant
+31 6 185 966 06
chav@stratex.nl
Tito Batista
Tito
Tito
Tito
WFM Professional
angel@stratex.nl
Angelie Goedoen
Angelie
Angelie
Angelie
WFM Professional
angelie@stratex.nl
Chaima Schneider-Rmila
Chaima
Chaima
Chaima
WFM Professional
06-38845952
chaima@stratex.nl

meet the team

Stanley
Senior WFM Professional
Stanley Tam
Stanley
Stanley
Stanley
Senior WFM Professional
06-10105600
stanley@stratex.nl
Nathaly
WFM Professional
Nathaly Tjin Wong Joe
Nathaly
Nathaly
Nathaly
WFM Professional
+31 628 077 121
nathaly@stratex.nl
Muneeb
WFM Professional
Muneeb Tahir
Muneeb
Muneeb
Muneeb
WFM Professional
06-34547493
muneeb@stratex.nl
Sinan
WFM Professional
Sinan Yigit
Sinan
Sinan
Sinan
WFM Professional
06-34547491
sinan@stratex.nl
Stephan
WFM Professional
Stephan Myburgh
Stephan
Stephan
Stephan
WFM Professional
06 - 19 62 41 56
stephan@stratex.nl
Mohsin
WFM Professional
Mohsin Bajwa
Mohsin
Mohsin
Mohsin
WFM Professional
06-15042236
mohsin@stratex.nl
Chaima
WFM Professional
Chaima Schneider-Rmila
Chaima
Chaima
Chaima
WFM Professional
06-38845952
chaima@stratex.nl
Arjan
Senior WFM Professional
Arjan van der Linde
Arjan
Arjan
Arjan
Senior WFM Professional
06-38845951
arjan@stratex.nl
Tanja
WFM Professional
Tanja de Groot
Tanja
Tanja
Tanja
WFM Professional
+31 618 596 329
tanja@stratex.nl
Zeeshan
WFM Professional
Zeeshan Khan
Zeeshan
Zeeshan
Zeeshan
WFM Professional
zeeshan@stratex.nl
Ertugrul
WFM Professional
Ertugrul Ozkan
Ertugrul
Ertugrul
Ertugrul
WFM Professional
+31687775356
Ertugrul@stratex.nl
Tito
WFM Professional
Tito Batista
Tito
Tito
Tito
WFM Professional
angel@stratex.nl