Verder met kennis en kunde.
StrateX professionals zijn groot geworden op de meest dynamische werkvloeren. Vandaag bewijzen zij hun waarde in sectoren als overheid, onderwijs, zorg en logistiek. Met praktische kunde en up-to-date kennis, dragen ze bij aan toekomstbestendig operationeel management, business intelligence en workforce management.

Elk specialisme binnen wfm

Onze professionals zijn snel up-and-running. Dat is het belangrijkste voordeel. Ze zullen snel thuis zijn in je organisatie, om concreet bij te dragen aan het team. Stuiten ze op onverwachte drempels? Met de steun van hun collega’s bij StrateX nemen ze elke horde.

Forecasters

Het fundament onder succesvol workforce management? Accurate voorspellingen. StrateX forecasters gebruiken innovatieve tools en complete datasets. Aan de hand van scenario’s werken ze capaciteitsplannen uit.

rajaa & aziza
wfm professionals

Planners

Lekker aan de slag met duidelijke roosters. Onze planners weten exact hoe ze forecasting kunnen vertalen naar gedetailleerde planningen op dagbasis. Ze zorgen dat je afdeling voorzien is van de nodige mensen, skills en middelen.

almas
WFM Professional

Trafficers

Je kunt veel voorspellen en overal in voorzien – maar elke dag kan verrassen. Trafficers brengen het nodige reactievermogen. Met stalen zenuwen managen ze het onverwachte, om te voorzien in een optimale dagbezetting.

Rizwan
wfm professional

Analisten

Hoe is de dag verlopen? Het is van groot belang om dat te documenteren. Analisten verzamelen data waarmee forecasters hun scenario’s optimaliseren. En signaleren verbeterpunten voor de gehele organisatie.

floris
Business Intelligence Professional

Wfm scan

Dit is wat je hebt, dit is wat je mist. Ongeveer twee weken lang monitoren we je afdeling en interviewen we sleutelfiguren. Met het StrateX wfm scan rapport ben je klaar om workforce management in balans te brengen.

Wfm as a Service

Geen eigen wfm-afdeling, toch serieus verder met workforce management. Wfm as a Service biedt kleine en middelgrote organisaties de kans om te profiteren van een eigen wfm-team. Plug-and-play aan de slag met professionals en software van StrateX.

Vraag een demo aan!

meet the team

Basma Benali
Basma
Basma
Basma
WFM Professional
basma@stratex.nl
Ramon Badal
Ramon
Ramon
Ramon
WFM Professional
+31614459463
ramon.badal@stratex.nl
Kashif Butt
Kashif
Kashif
Kashif
WFM Professional
+31624944499
Kashif@stratex.nl
Ertugrul Ozkan
Ertugrul
Ertugrul
Ertugrul
WFM Professional
+31687775356
Ertugrul@stratex.nl
Thomas Leentjes
Thomas
Thomas
Thomas
WFM Professional
+31 6 388 45 946
thomas.leentjes@stratex.nl
Raymond Pelupessy
Raymond
Raymond
Raymond
WFM Professional
raymond.pelupessy@stratex.nl
Almas Malik
Almas
Almas
Almas
WFM Professional
06-28101218
almas@stratex.nl
Sinan Yigit
Sinan
Sinan
Sinan
WFM Professional
06-34547491
sinan@stratex.nl
Mike Blankenzee
Mike
Mike
Mike
WFM Professional
085 - 200 71 93
mike.Blankenzee@stratex.nl
Tito Batista
Tito
Tito
Tito
WFM Professional
angel@stratex.nl
Marlon Patty
Marlon
Marlon
Marlon
Consultant
085 - 200 71 93
marlon@stratex.nl
Chav Houkes
Chav
Chav
Chav
Consultant
+31 6 185 966 06
chav@stratex.nl
Stephan Myburgh
Stephan
Stephan
Stephan
WFM Professional
06 - 19 62 41 56
stephan@stratex.nl
Floris Kanters
Floris
Floris
Floris
Business Intelligence Professional
06-18591987
floris@stratex.nl
Beslan Tarcan
Beslan
Beslan
Beslan
WFM Professional
beslan@stratex.nl
Fatima Choua
Fatima
Fatima
Fatima
WFM Professional
fatima@stratex.nl
Chaima Schneider-Rmila
Chaima
Chaima
Chaima
WFM Professional
06-38845952
chaima@stratex.nl
Monique Kremer-Otto
Monique
Monique
Monique
WFM Professional
085 - 200 71 93
monique@stratex.nl
Mohsin Bajwa
Mohsin
Mohsin
Mohsin
WFM Professional
06-15042236
mohsin@stratex.nl
Rick van Dorp
Rick
Rick
Rick
Operational Professional
085 - 200 71 93
rick@stratex.nl
Muneeb Tahir
Muneeb
Muneeb
Muneeb
WFM Professional
06-34547493
muneeb@stratex.nl
Asif Khan
Asif
Asif
Asif
WFM Professional
06-38303295
asif@stratex.nl
Nathaly Tjin Wong Joe
Nathaly
Nathaly
Nathaly
WFM Professional
+31 628 077 121
nathaly@stratex.nl
Areeb Tahir
Areeb
Areeb
Areeb
WFM Professional
+31 6 280 77 137
areeb@stratex.nl
Richard Commandeur
Richard
Richard
Richard
WFM Professional
06-34426044
richard@stratex.nl
Ramon Verhagen
Ramon
Ramon
Ramon
Senior WFM Professional
06-38845954
ramon@stratex.nl
Tanja de Groot
Tanja
Tanja
Tanja
WFM Professional
+31 618 596 329
tanja@stratex.nl
Stanley Tam
Stanley
Stanley
Stanley
Senior WFM Professional
06-10105600
stanley@stratex.nl
Angelie Goedoen
Angelie
Angelie
Angelie
WFM Professional
angelie@stratex.nl
Paula van den Heuvel
Paula
Paula
Paula
WFM Professional
+31 6 388 45 950
paula@stratex.nl
Mahek Butt
Mahek
Mahek
Mahek
WFM Professional
06 - 48 33 47 14
mahek@stratex.nl
Ruby Top
Ruby
Ruby
Ruby
WFM Professional
ruby@stratex.nl
Wesley van Houten
Wesley
Wesley
Wesley
WFM Professional
wesley@stratex.nl
Ryan Keereweer
Ryan
Ryan
Ryan
WFM Professional
06-38845948
ryan@stratex.nl
Cinnamon Doral
Cinnamon
Cinnamon
Cinnamon
WFM Professional
06-38845947
cinnamon@stratex.nl
Rizwan Butt
Rizwan
Rizwan
Rizwan
WFM Professional
06 - 15 52 96 04
rizwan@stratex.nl
Sharan Chigharoe
Sharan
Sharan
Sharan
WFM Professional
sharan@stratex.nl
Omid Bakhtiari
Omid
Omid
Omid
Business Intelligence Professional
06-18591988
omid@stratex.nl
Aziza Al Habase
Aziza
Aziza
Aziza
WFM Professional
06-24469528
aziza@stratex.nl
Lisette van der Zon
Lisette
Lisette
Lisette
Senior WFM Professional
06 - 40 61 15 98
lisette@stratex.nl
Zeeshan Khan
Zeeshan
Zeeshan
Zeeshan
WFM Professional
zeeshan@stratex.nl
Mearvin Deekman
Mearvin
Mearvin
Mearvin
WFM Professional
Mearvin@stratex.nl
Arjan van der Linde
Arjan
Arjan
Arjan
Senior WFM Professional
06-38845951
arjan@stratex.nl
Xander Postma
Xander
Xander
Xander
WFM Professional
+31629293931
xander@stratex.nl
Steffen Roolvink
Steffen
Steffen
Steffen
WFM Professional
+31 6 280 77 122
steffen@stratex.nl
Yasir Usman
Yasir
Yasir
Yasir
WFM Professional
06-28034186
yasir@stratex.nl
Rishie Jokhoe
Rishie
Rishie
Rishie
WFM Professional
rishie@stratex.nl