Verder met kennis en kunde.
StrateX professionals zijn groot geworden op de meest dynamische werkvloeren. Vandaag bewijzen zij hun waarde in sectoren als overheid, onderwijs, zorg en logistiek. Met praktische kunde en up-to-date kennis, dragen ze bij aan toekomstbestendig operationeel management, business intelligence en workforce management.

Elk specialisme binnen wfm

Onze professionals zijn snel up-and-running. Dat is het belangrijkste voordeel. Ze zullen snel thuis zijn in je organisatie, om concreet bij te dragen aan het team. Stuiten ze op onverwachte drempels? Met de steun van hun collega’s bij StrateX nemen ze elke horde.

Forecasters

Het fundament onder succesvol workforce management? Accurate voorspellingen. StrateX forecasters gebruiken innovatieve tools en complete datasets. Aan de hand van scenario’s werken ze capaciteitsplannen uit.

rajaa & aziza
wfm professionals

Planners

Lekker aan de slag met duidelijke roosters. Onze planners weten exact hoe ze forecasting kunnen vertalen naar gedetailleerde planningen op dagbasis. Ze zorgen dat je afdeling voorzien is van de nodige mensen, skills en middelen.

Erkut
Business Intelligence Professional

Trafficers

Je kunt veel voorspellen en overal in voorzien – maar elke dag kan verrassen. Trafficers brengen het nodige reactievermogen. Met stalen zenuwen managen ze het onverwachte, om te voorzien in een optimale dagbezetting.

Rizwan
wfm professional

Analisten

Hoe is de dag verlopen? Het is van groot belang om dat te documenteren. Analisten verzamelen data waarmee forecasters hun scenario’s optimaliseren. En signaleren verbeterpunten voor de gehele organisatie.

floris
Business Intelligence Professional

Wfm scan

Dit is wat je hebt, dit is wat je mist. Ongeveer twee weken lang monitoren we je afdeling en interviewen we sleutelfiguren. Met het StrateX wfm scan rapport ben je klaar om workforce management in balans te brengen.

Wfm as a Service

Geen eigen wfm-afdeling, toch serieus verder met workforce management. Wfm as a Service biedt kleine en middelgrote organisaties de kans om te profiteren van een eigen wfm-team. Plug-and-play aan de slag met professionals en software van StrateX.

Vraag een demo aan!

meet the team

Ramon Verhagen
Ramon
Ramon
Ramon
WFM Professional
06-38845954
ramon@stratex.nl
Aziza Al Habase
Aziza
Aziza
Aziza
WFM Professional
06-24469528
aziza@stratex.nl
Tom Thumann
Tom
Tom
Tom
WFM Professional
06-34426042
tom@stratex.nl
Chaima Schneider-Rmila
Chaima
Chaima
Chaima
WFM Professional
06-38845952
chaima@stratex.nl
Almas Malik
Almas
Almas
Almas
WFM Professional
06-28101218
almas@stratex.nl
Asad Zulfiqar
Asad
Asad
Asad
WFM Professional
06-14333498
asad@stratex.nl
Erkut Özkan
Erkut
Erkut
Erkut
Business Intelligence Professional
06-14333490
erkut@stratex.nl
Eveline Romkes - de Weert
Eveline
Eveline
Eveline
WFM Professional
085 - 200 71 93
eveline@stratex.nl
Floris Kanters
Floris
Floris
Floris
Business Intelligence Professional
06-18591987
floris@stratex.nl
Lisette van der Zon
Lisette
Lisette
Lisette
WFM Professional
085 - 200 71 93
lisette@stratex.nl
Mohsin Bajwa
Mohsin
Mohsin
Mohsin
WFM Professional
06-15042236
mohsin@stratex.nl
Monique Kremer-Otto
Monique
Monique
Monique
WFM Professional
085 - 200 71 93
monique@stratex.nl
Muneeb Tahir
Muneeb
Muneeb
Muneeb
WFM Professional
06-34547493
muneeb@stratex.nl
Omid Bakhtiari
Omid
Omid
Omid
Business Intelligence Professional
06-18591988
omid@stratex.nl
Rajaa el Berri
Rajaa
Rajaa
Rajaa
WFM Professional
06-28539392
rajaa@stratex.nl
Ryan Keereweer
Ryan
Ryan
Ryan
WFM Professional
06-38845948
ryan@stratex.nl
Stephan Myburgh
Stephan
Stephan
Stephan
WFM Professional
085 - 200 71 93
stephan@stratex.nl
Yasir Usman
Yasir
Yasir
Yasir
WFM Professional
06-28034186
yasir@stratex.nl
Rizwan Butt
Rizwan
Rizwan
Rizwan
WFM Professional
085 - 200 71 93
rizwan@stratex.nl
Max Knop
Max
Max
Max
WFM Professional
06-14333504
max@stratex.nl
Cinnamon Doral
Cinnamon
Cinnamon
Cinnamon
WFM Professional
06-38845947
cinnamon@stratex.nl
Myrte van der Meer
Myrte
Myrte
Myrte
WFM Professional
085 - 200 71 93
myrte@stratex.nl